do kasy suma: 0,00 zł

Dostawca sprzętu laboratoryjnego

W E-Biosens specjalizujemy się w dostarczaniu wysokojakościowej aparatury i akcesoriów do spektroskopii, filtracji i chromatografii. Oferowane przez nas urządzenia odznaczają się precyzją i dokładnością. Proponujemy tylko i wyłącznie najlepsze rozwiązania z zakresu wyposażenia laboratoriów, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. W naszym sklepie można nabyć zarówno urządzenia stacjonarne, przenośne sprzęty pomiarowe, jak i działające w trybie online na linii produkcyjnej.

Wyposażenie laboratorium chemicznego w E-Biosens

W naszym asortymencie oferujemy wyposażenie laboratoryjne światowych i uznanych marek takich jak Altmann Analytik, Hamilton, Thermo Fisher Scientific, Grace, Agilent, Whatman, Sartorius, Macherey Nagel, Heraeus Noblelight i inni. Wiedza i lata doświadczeń pozwoliły nam również na wykreowanie własnego wizerunku i wprowadzenie z powodzeniem na rynek produktów marki własnej – BioSens, która również dostępna jest naszym sklepie. W naszym asortymencie znajdują się m.in. 

Sprzęt laboratoryjny najwyższej jakości

Dostępny w naszym sklepie E-Biosens sprzęt wykorzystywany jest w laboratoriach chemicznych i mikrobiologicznych. Wyposażenie laboratorium w nowoczesny sprzęt wysokiej jakości umożliwia podniesienie wydajności jego pracy oraz zoptymalizowanie procesów badawczych. Mając to na uwadze, w E-Biosens proponujemy akcesoria i urządzenia, które charakteryzują się precyzją i szybkim uzyskiwaniem wyników prac.

Specjalizujemy się również w spektroskopii, a dostarczane przez nas urządzenia korzystają ze skali kolorów LAB. Z ich użyciem możliwe jest dokonywanie pomiarów nawet najbardziej złożonych próbek, np. chemikaliów, farmaceutyków, żywności i materiałów włókienniczych.

Polecane produkty

Spektrofotometr UV-VIS UV5100 Spektrofotometr UV-VIS UV5100
Producent: Metash
7 900,00 zł 8 800,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw Fiolki 912P+nakrętki 902ZS. Opakowanie 10x 100 szt. Zestaw Fiolki 912P+nakrętki 902ZS. Opakowanie 10x 100 szt.
Producent: Biosens
720,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw Fiolki 812P+nakrętki 801ZS. Opakowanie 100 szt. Zestaw Fiolki 812P+nakrętki 801ZS. Opakowanie 100 szt.
Producent: Biosens
75,90 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
1IR10. Kuweta kwarcowa IR z przykrywką teflonową 10mm 1IR10. Kuweta kwarcowa IR z przykrywką teflonową 10mm
Producent: Biosens
240,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl