do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Nasza firma to ekspert w dziedzinie pomiaru barwy, spektroskopii, chromatografii i filtracji. Dostarczamy wysokiej jakości aparaturę umożliwiającą precyzyjny pomiar barwy, odzwierciedlający to, co widzi ludzkie oko. W ten sposób możemy przypisać wartość liczbową kolorowi produktu i ogólnemu wyglądowi, dokładnie odwzorowując to, co obserwujemy.

Przed doborem odpowiedniego urządzenia, oceniamy produkt oraz określamy jego parametry docelowe, takie jak kolor i wygląd. Następnie dobieramy najlepsze rozwiązanie dla naszego klienta, oferując przenośne przyrządy do pomiaru, urządzenia stacjonarne działające w laboratoriach lub trybie on-line na produkcji.

Specjalizujemy się w spektrofotometrii Hunterlab, wykorzystującej opracowaną przez Richarda Huntera ponad 60 lat temu skalę kolorów LAB dla firmy Procter & Gamble. Nasze aparaty umożliwiają precyzyjny pomiar nawet najbardziej skomplikowanych próbek, takich jak żywność, chemikalia, farmaceutyki czy materiały włókiennicze.

Nasze rozwiązania są wykorzystywane w ponad 30 krajach na całym świecie, w praktycznie każdej branży przemysłu, co pozwala nam utrzymać wysoką pozycję na rynku. Oferujemy również szeroki wybór spektrofotometrów VIS i UV-VIS oraz akcesoriów spektrofotometrycznych, takich jak kuwety spektrofotometryczne, lampy deuterowe i kuwety grafitowe.

W naszej ofercie można znaleźć wiele akcesoriów związanych z filtracją, takich jak filtry strzykawkowe, sączki membranowe i jakościowe oraz chromatografią, takie jak fiolki chromatograficzne, kolumny HPLC, kolumienki SPE i wiele innych.

Współpracujemy z wieloma producentami specjalistycznej aparatury, oferując produkty pod własną marką Biosens, ale również takich producentów jak Thermo Scientific, Agilent, Shimadzu, Whatman, Sartorius, Macherey Nagel i wiele innych. Dostarczamy nasze urządzenia instytucjom państwowym, uczelniom i ośrodkom naukowo-badawczym, zapewniając im precyzyjne i niezawodne narzędzia do badań i pomiarów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@biosens.pl lub telefonicznie pod numerem 222433787

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
e-Biosens

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl