Filtracja produktów

Wybierz opcje poszukiwania

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dozownik z systemem recyrkulacji odczynników do dozowania bezpośrednio z butelki. Dostępne w trzech objętościach (10 ml, 20 ml i 50 ml).

W pełni automatyczny dozownik cyfrowy z kolorowym ekranem dotykowym. Systemem zdalnego sterowania za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza, może być ulokowany z dala od samego urządzenia.

Urządzenie pozwala na dozowanie próbek z dużą dokładnością. Dzięki elektronicznej kontroli istnieje możliwość dozowania seryjnego do 9999 razy oraz transmisji danych do komputera. Kalibracja dozownika odbywa się szybko i bezproblemowo. Dozownik OPUS może być obracany bez przesuwania butelki. System recyrkulacji zapobiega stratom dozowanego medium.

Wyposażenie: porty RS 232 oraz USB umożliwiające transfer danych do komputera, system recyrkulacji Safety Prime, litowy akumulator, standardowy gwint adaptacyjny GL45, wymienna szybka w kolorze „oranż”, w zestawie trzy dodatkowe adaptery: GL32, GL38 oraz GL40, ceramiczny tłok, dotykowe sterowanie układem, 10 różnych ustawień dozowania cieczy. Certyfikat jakości z numerem serii.

Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 10 ml Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 10 ml
Producent: Hirschmann
7 200,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 20 ml Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 20 ml
Producent: Hirschmann
7 200,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 50 ml Dozownik cyfrowy krokowy OPUS 50 ml
Producent: Hirschmann
7 200,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl